Tüm dünyada artan nüfus, sanayileşme ve kırsaldan kente göçler sonucunda; çevre sorunları, sürdürülebilir yaşam kalitesi ve genel anlamda dünyanın geleceği ön plana çıkmaktadır.
WorldGas 7 gün 24 saat hizmet veren Tüketici Danışma Hattı ile müşterilerin şikayet, talep, öneri vb konularda bilgi ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

 

 WORLDGAS


  Tüpgaz Nedir?
  Tüpgaz Kullanım Yerleri
  Tüpgaz Montajı
  Tüpgaz Kullanımı
  WorldGas Bayileri
 

Tüpgaz Montajı
Tüketiciler, dolu LPG tüplerini sadece abonesi oldukları dağıtıcı firmanın yetkili bayisinden almalıdır. Tüp üzerinde abonesi olunan dağıtım şirketinin adı veya tescilli markası aranmalıdır. Tüpler TS EN 1442+A1 standardına göre üretilir, ve TS EN 1439 standardına göre kontrollerden geçirilerek doldurulur. Kullanımları esnasında TS EN 1440 - standardına göre periyodik muayeneden geçirilir. Ezilmiş, darbeli, şişmiş, çatlak veya kesik oluşmuş, paslı veya boyasız tüpler kullanılmamalıdır.

Sıvılaştırılmış Petrol Gazları (LPG) Piyasası Kanunu ve Elektrik Piyasası Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanunun sekizinci maddesinde yer alan "Tüplü LPG Bayileri 2 kg üzeri tüp teslimini ve bağlantısını adrese yapmakla yükümlüdür" maddesi gereği Türkiye LPG sektöründe tüm bayiler, 2 kg üzerindeki ev tüpü ve ticari tüpleri tüketicilerin ev veya iş yerlerine teslim etmek ve bu tüpler ile beraber kullanılan cihaza bağlantısını yapmak zorundadır. Bu nedenle lütfen evinize veya işyerinize gelen WordGas tüplerinin montajını, köpükle kaçak kontrolü yaptırarak uzman WorldGas personeline yaptırınız.

  Anasayfa Kurumsal Tüpgaz Bilgi Toplumu Hizmetleri İletişim  
 
  "WorldGas web sitesi bilgi amaçlı hazırlanmıştır. Her hakkı saklıdır."